לנהל את הקול

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

קורס לאמנים ויוצרים הרוצים לפרוץ בתעשייה

הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה - המרכז לתרבות מונגשת, בשיתוף "תות תקשורת ותוצאות" בניהולו של אלון גל, בקורס קצר המיועד לאמנים ויוצרים הרוצים שישמעו את קולם, רק שאין להם באמת מושג איך לעשות את זה נכון. 
 

קורס לנהל את הקול


"אני מאמין שהזדמנות דומה מאוד לעבודה קשה", אשטון קוצר.
 
תעשיית המוזיקה והבידור הינה תעשייה מורכבת. השתלבות בה כרוכה לעיתים בקשיים רבים ודורשת מהמעוניין להשתלב בה התמדה, נחישות, חוזק פנימי, קביעת יעדים ברורים ובניית תוכנית עבודה אישית ומקצועית. מתוך כך יצרו אסף מימון ואור ברנע, מובילים בתהליך אימון ושיווק בתעשייה, את "לנהל את הקול" - תהליך ייחודי משולב אימון וניהול אישי המתמקד בבנית ארגז כלים מדויק ונכון, שילווה וישלב את היוצרים והאמנים בתוך התעשייה. 
 
לא מספיק להיות בעל כשרון מדהים, קשרים חזקים או אפילו מזל. כל אדם הרוצה להצליח בתעשייה חייב לדעת לנהל את עצמו כעסק עצמאי מתקדם.

למי הקורס מיועד ומה הוא כולל? 
אמנים בתחילת דרכם או כאלה שכבר דרכו בתעשייה ורוצים להרחיב את ארגז הכלים שלהם, את פעילותם ובכלל - להתנהל בצורה הרבה יותר יעילה ואחראית.
הקורס כולל 4 מפגשים בני שלוש שעות כ"א, הכוללים -
  • הרחבת ארגז הכלים לפיתוח הקריירה.
  • זיהוי הרגלים מעכבים והתמודדות עם המורכבות הקיימת בתעשיה.
  • הכרת זירות השיווק השונות, והערך המושג משימוש נכון בכל אחת מהן. 
עלות הקורס למנויי הספריה - 250 ש"ח. עלות הסדנה במסלול החברתי, לאנשים שאינם מנויים - 500 ש"ח. 
הסדנה תתקיים במשרדי הספריה החדשיים ברחוב יגאל אלון 76 תל אביב. רוצים לדעת איך להגיע אלינו? כנסו לכאן
 

איך מתקבלים?

לשלוח ל info@clfb.org.il דוא"ל הכולל את הפרטים הבאים:
  • מה החלום שלכם בתחום המדובר?
  • האם אתם כבר אמנים ויוצרים הפועלים בתעשיה או שמדובר בחלום?
  • שמכם, ת.ז., טלפון נייד ודואר אלקטרוני. ​
שימו לב - פתיחת הסדנה מותנית במספר מינימלי של משתתפים. במידה ותהיה כמות גדולה של פונים, חלוקת המשתתפים למחזורים שונים תעשה לפי שיקול דעת הספריה. 
 

אודות המנחים 

 
אסף מימון - צילום יח"צ    אור ברנע - צילום אורית פניני

אסף מימון – מנהל מחלקת אמנים בתות תקשורת ותוצאות. מנתח תהליכים, מאמן אישי ועסקי המתמחה באימון אמנים והובלתם דרך הקשיים והחסמים הגורמים להם לדרוך במקום.
אור ברנע  – מוביל ויוצר תוכן מאז 2004. לשעבר ראש דסק המוזיקה ב-ynet ולשעבר סמנכ"ל התוכן בחברת הסטארט אפ המוזיקלית utab. בשנת 2011 ייסד את פאפאזון, הקהילה החדשנית ביותר בישראל לאבות. מגיש ועורך בעבר ברדיו תל אביב, ברדיו ללא הפסקה ובכאן תרבות. בשנת 2017 ייסד את משרד הפרסום, העיצוב והשיווק Lemur Creatives, המתמחה בעולם התרבות והלייפסטייל בישראל ומעבר לים. באותה השנה נבחר על ידי מגזין "פרופיל" ו"ארגון הדיגיטל הישראלי" כאחד מ-100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם הדיגיטל בישראל.