מיני סדנת סטורי-טלינג - מיני סדנת סטורי-טלינג

כניסה לקטלוג הרשמה

(success)
(success)

מיני סדנת סטורי-טלינג בהגשת ענבר אמיר

"סדנאות הבית" – סדנאות הכתיבה של הסופר אשכול נבו והמשוררת אורית גידלי, בשיתוף הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה - המרכז לתרבות מונגשת, במיני סדנת סטורי-טלינג, המונגשת במיוחד לקוראי הספריה - בהנחיית ענבר אמיר, מומחית סטורי-טלינג עולמית.

 
ענבר אמיר מרצה בכנס TEDx

על פי מגזין "פורבס", אינפורמציה העוברת דרך סיפור נקלטת פי 11 יותר טוב מאשר בלעדיו. הסיפור יכול לגייס אותנו רגשית לפעולה, ולייצר חווית הזדהות. רק מה, צריך לדעת לספר אותו. בסדנא נגלה מה הופך אינפורמציה לסיפור, ומה הופך סיפור לסיפור אפקטיבי וכיצד כדאי להגיש את הסיפור. נעבוד על מציאת הסיפור, על המבנה הסיפורי ונקבל כלים ליצירת התחלה וסיום משמעותיים. נזהה מה הקול הייחודי של כל מספר/ת באופן אישי ונגביר אותו באופן האותנטי עבורם. צורת העבודה: נשתמש בכלים לנוכחות בימתית מעולם התאטרון וה-storytelling, נתרגל בזוגות ובקבוצה שתהווה קהל ממשב ונקבל השראה ממספרים מופלאים.

הסדנה כוללת 3 מפגשים בני שעתיים כ"א שיוקדשו כולם לאמנות הסיפור. בסדנה ילמדו המשתתפים כיצד לספר את הסיפור שלהם על הצד הטוב ביותר, ואיך באמת עומדים ומספרים סיפור על הבמה. 

עלות הסדנה למנויי הספריה - 200 ש"ח. עלות הסדנה במסלול החברתי, לאנשים שאינם מנויים - 450 ש"ח. 
הסדנה תתקיים במשרדי הספריה החדשיים ברחוב יגאל אלון 76 תל אביב. רוצים לדעת איך להגיע אלינו? כנסו לכאן
 

אודות ענבר אמיר

ענבר אמיר מגיעה משני עולמות - עולם הבמה והכתיבה ועולם החינוך והניהול. בעבודתה היא משלבת בין השניים. ענבר היא תסריטאית, מחזאית ובימאית. ענבר משתמשת בכלים מעולם הבמה בסדנאות עמידה מול קהל וסטוריטלינג אותן היא מנחה במסגרות אקדמיות, עסקיות, חברתיות וחינוכיות בארץ ובעולם (אוניברסיטת ת"א, אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, המכללה למדינאות, שערי צדק, ארגון הג'וינט, הסוכנות היהודית, מסע ועוד). ענבר מתמחה בהכשרת מרצים לכנסים באופן קבוצתי ופרטני. ענבר מנחה סדנאות כתיבה וסטוריטלינג ב"סדנאות הבית" ומכשירה את המספרים לערבי "סיפורים אמיתיים". ענבר השתתפה כמרצה באוקטובר 2014  בTedx Jaffa  עם ההרצאה "Trapped by Choice". 


מה צריך לעשות כדי להתקבל לסדנה?

לשלוח ל info@clfb.org.il דוא"ל המציין כי הנכם מבקשים להירשם לסדנה, והכולל את הפרטים הבאים - שמכם, ת.ז., טלפון נייד ודואר אלקטרוני. ​
שימו לב - פתיחת הסדנה מותנית במספר מינימלי של משתתפים. במידה ותהיה כמות גדולה של פונים, חלוקת המשתתפים למחזורים שונים תעשה לפי שיקול דעת הספריה. 


אודות "סדנאות הבית"

במשך 17 שנות פעילות, למדו ב"סדנאות הבית" למעלה מ2,000 תלמידים ומתוכם כ- 50 שהוציאו לאור ספרים זוכי פרסים (כולל פרס ספיר לספר ביכורים, פרס אקו"ם, ופרס שרת החינוך), שפורסמו בהוצאות הגדולות, וחלקם אף הפכו לרבי מכר. מלבד אשכול נבו ואורית גידלי, מלמדים ב"סדנאות הבית" יוצרים רבים בעלי ניסיון עשיר בכתיבה ומועברות סדנאות כתיבה בנושאים שונים.